AUTO-DUTKIEWICZ JACEK DUTKIEWICZ

Sprzedaż: Zamknięte Serwis: Zamknięte

Godziny otwarcia

Sprzedaż

Poniedziałek: 09:00-17:00
Wtorek: 09:00-17:00
Środa: 09:00-17:00
Czwartek: 09:00-17:00
Piątek: 09:00-17:00
Sobota: 08:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Serwis

Poniedziałek: 08:00-18:00
Wtorek: 08:00-18:00
Środa: 08:00-18:00
Czwartek: 08:00-18:00
Piątek: 08:00-18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Kontakt

Zobacz mapę

500

Już od 63 000 zł
Benzyna - Hybryda
69 - 70 KM / 51 kW
3,9 - 6,2 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
Manualna skrzynia biegów

SzczegółyKultowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobierz kreację dla swojego samochodu. Z „garderoby” inspirowanej wzorami szkockiej kraty i kamuflażu wybierz własny motyw. Postaw na komfort i styl – wybierz kompaktowy miejski model. Fiat 500.

Fiat 500 Stylistyka


Nadwozie eleganckie i stylowe jak Star, odważne i sportowe niczym Rockstar. Niezależnie od tego, jaki masz styl, Fiat 500 to miejski samochód, który nasyci go blaskiem.

Dwa kolory, dwie osobowości. Na co padnie Twój wybór? Na pełen klasy róż Fiata 500 Star, czy intensywną, matową zieleń Fiata 500 Rockstar?

Styl Fiata 500 Rockstar sięga nieba, dzięki matowo-czarnym detalom grila oraz oprawom lusterek i detalom nadwozia w kolorze satynowego chromu.

Począwsze od charakterystycznych, 16-calowych, aluminiowych obręczy kół, po panoramiczny dach: w wersjach Rockstar, Fata 500 od stóp do głów przenika sportowy duch.

Lśniący i pełen blasku. Oto niepowtarzalny styl nowego Fiata 500 Star.

Fiat 500 Wnętrze


Żadna inna gwiazda nie posiada takiej siły przyciągania. Ze względu na piękno.

Właśnie dlatego jego wnętrze zostało odświeżone materiałami i tkaninami prosto z najważniejszych wybiegów. Wybierz jeden z poziomów wyposażenia oferowanych przez wersje Pop, Lounge i Sport: od kraty Prince of Wales po nową bordową skórę — z Fiatem 500 każdy wybór jest trafny.

Fiat 500 Technologia


Genialna funkcja Apple CarPlay

Dzięki funkcji Apple CarPlay wystarczy, że podłączysz swojego iPhone'a do systemu Uconnect™ HD, aby korzsytać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki z Apple Music, audiobooków lub podcastów nie odrywając uwagi od drogi. Funkcją CarPlay możesz sterować za pomocą komend głosowych Siri lub ekranu dotykowego.

Apple CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Apple Inc.

System Mopar®

Dzięki aplikacji Uconnect™ LIVE wszstkie usługi Mopar® masz zawsze przy sobie. Ponadto możesz kontrolować status i trasę swojego Fiata 500 bezpośrednio ze smartformu. Za pomocą komend zdalnych możesz zobaczyć, gdzie zaparkowałeś samochód, sprawdzić czy drzwi są zamknięte, a jeżeli zapomnisz zabrać coś z samochodu, otrzymasz powiadomienie push.

Fiat 500 Osiągi i bezpieczeństwo


Dostępne silniki:

  • Silnik benzynowy 1.2 69 KM
  • Silnik hybrydowy 1.0 70 KM

Nowy silnik hybrydowy

Hybrydowy Fiat 500 - odkryj nowy sposób podróżowania. Nowy Fiat 500, teraz również z napędem hybrydowym, zawiezie Cię do świata korzystnych rozwiązań. Odkryj wszystkie zalety nowego samochodu hybrydowego.

Dzięki nowej technologii hybrydowej, Fiat 500 stał się bardziej ekonomiczny, zmiejszając zużycie paliwa maksymalnie o 20%, a także bardziej ekologiczny, szanując i chroniąc środowisko poprzez ograniczanie emisji CO2.

Funkcja E-Assist sprawia, że silnik elektryczny wspomaga przyśpieszanie.

Dzięki funkcjom E-Coasting i E-Breaking nie ma potrzeby ładowania litowego akumulatora, który naładuje się sam podczas zwalniana i hamowania.

Również rozbudowana funkcja Start&Stop wyłącza silnik poniżej prędkości 30km/h, zmiejszając zużycie paliwa.

Dzięki nowemu wyświetlaczowi TFT korzystanie z technologii hybrydowej nigdy nie było tak proste. Spójrz na wykresy przepływów energii na desce rozdzielczej i sprawdź, kiedy akaumulator jest ładowany, a kiedy dostarcza energii.

Ponadto zawsze dowiesz się o poziomie naładowania akumulatora pomocniczego oraz dzięki wykresowi podrózy, będziesz widzieć ilość energii dostarczanej z akumulatora podczas toczenia się pojazdu, co pozwoli Ci na możliwie najbardziej oszczędną jazdę.

Bezpieczeństwo na 500%

Możesz na niego liczyć: to Fiat 500, kompaktowy samochód miejski, dla którego dobro pasażerów jest najważniejsze.
7 poduszek powietrznych przednich i bocznych w standardzie gwarantuje bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

Zawsze pełna kontrola

Jeździj bez obaw: z Fiatem 500 masz pełną kontrolę nawet podczas manewrów awaryjnych i na śliskiej nawierzchni dzięki zastosowaniu kontroli stabilności ESC z systemami ABS i Hill Holder.

Proste ruszanie

Nie lubisz ruszać na wzniesieniu? Teraz, dzięki zastosowaniu funkcji Hill Holder, która chroni pojazd przed zjeżdżaniem do tyłu, Fiat 500 pozwala Ci na łagodne ruszanie, nawet pod górkę.

Przetestuj

Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!

Kup

Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub zapytaj o ofertę.

Wersje wyposażenia