AUTO-DUTKIEWICZ JACEK DUTKIEWICZ

Sprzedaż: Zamknięte Serwis: Zamknięte

Godziny otwarcia

Sprzedaż

Poniedziałek: 09:00-17:00
Wtorek: 09:00-17:00
Środa: 09:00-17:00
Czwartek: 09:00-17:00
Piątek: 09:00-17:00
Sobota: 08:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Serwis

Poniedziałek: 08:00-18:00
Wtorek: 08:00-18:00
Środa: 08:00-18:00
Czwartek: 08:00-18:00
Piątek: 08:00-18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Kontakt

Zobacz mapę

Nowy Fiat 500 Hatchback

Już od 122 000 zł
Elektryczny
Elektryczny 95 KM (70 kW) – 118 KM (87 kW)
13,0 – 14,4 kWh/100 km
3
Emisja CO2 (g/km): 0
Automatyczna skrzynia biegów

SzczegółyCiesz się widokiem nieba i otaczającej Cię natury za każdym razem kiedy zasiądziesz za kierownicą.


REFLEKTORY LED


Światła LED z efektem „Infinity” zapewnią Ci lepsze oświetlenie drogi, a Twojemu Fiatowi 500 nadadzą nowego, ale wciąż rozpoznawalnego wyglądu.Przy projektowaniu elementów, pragnęliśmy oddać hołd kultowemu wzornictwu Fiata 500 z 1957 roku. Tak powstały boczne kierunkowskazy LED, które mają ten sam styl, ale we współczesnej odsłonie.

ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM


Zmodyfikowana klamka drzwi z systemem elektrycznego zamka, jest wygodniejsza w użyciu niż w jakimkolwiek innym modelu rodziny 500. Naciśnij przycisk znajdujący się po jej wewnętrznej stronie by otworzyć samochód i wygodnie do niego wsiąść.

17-CALOWE FELGI ALUMINIOWE


Elegancję i styl w każdym wymiarze nadają 17-calowe, dwukolorowe felgi z diamentowym szlifem - standard w wersji la Prima.

Fiat Nowy Fiat 500 Hatchback Wnętrze


Rewolucja w organizacji przestrzeni wewnętrznej pojazdu rozpoczęła się od usunięcia tunelu środkowego, stwarzając poczucie większej przestronności i komfortu.

DESKA ROZDZIELCZA


Obszywana wstawka deski rozdzielczej w wersji la Prima. Zmienia się napęd pojazdu, zmienia się też jego styl. Coraz bardziej przyjazny środowisku i coraz bardziej ekskluzywny.Fotele z wytłoczonym monogramem Fiat w wersji la Prima i regulacją w 6 płaszczyznach, aby jeszcze lepiej dopasować się do kierowcy. Nowy styl siedzeń łączy elegancję i wygodę z innowacyjnymi materiałami.

SYMBOL IKONY


Wysublimowane logo modelu 500 ozdabia centralną część dwuramiennej kierownicy, nawiązującej kształtem do stylistyki Fiata 500 z 1957 r.

Fiat Nowy Fiat 500 Hatchback Funkcje Elektromobilności


Ładowanie w domu nigdy nie było łatwiejsze. Przy pomocy dołączonego w standardzie kabla możesz naładować swojego nowego Fiata 500 z dowolnego domowego gniazdka. Oznacza to też, że możesz naładować samochód z mocą do 3 kW nie tylko w domu, ale też w dowolnym miejscu, do którego zmierzasz.

EKSKLUZYWNA STACJA ŁADOWANIA WALLBOX


Stacja ładowania easyWallbox (dostępna za dodatkową opłatą) została zaprojektowana specjalnie dla FCA, aby stworzyć Twój własny punkt ładowania w domu. Dzięki technologii „Plug & Play”, nie jest wymagana profesjonalna instalacja ani połączenie Bluetooth, aby zmieniać ustawienia czy sprawdzać stan ładowania. EasyWallbox jest wyposażony w czujnik Dynamic Power Management (DPM), który zapobiegnie przerwom w dostawie energii w domu, a po zwiększeniu mocy ładowania nawet do 7,4 kW (wymagana instalacja przez profesjonalistów) nowy Fiat 500 naładuje się w mniej niż 4 godziny*.

*Czas podany dla ładowania od 15% do 80% stanu akumulatoraNie martw się jeśli nie zdołałeś naładować samochodu w domu. Zawsze możesz to zrobić w trakcie podróży na dowolnej publicznej stacji ładowania używając kabla Mode 3 (opcja dodatkowo płatna).

SZYBKIE ŁADOWANIE


Nowy Fiat 500 może być szybko doładowany prądem o mocy 85 kW, co pozwala na całodzienną jazdę samochodem. Już pięciominutowy proces ładowania wystarcza do pokonania 50 km. Do uzyskania 80% pojemności akumulatora potrzeba jedynie 35 minut.Zasięg samochodu, który wynosi nawet do 320 km i jest wystarczający do pokonania codziennej trasy miejskiej obejmującej dojazd do pracy, na siłownię i powrót do domu. W przypadku eksploatacji samochodu wyłącznie w trybie miejskim, zasięg nowego Fiata 500 może wzrosnąć nawet do 460 km.

TRYB „SHERPA”Tryb „Sherpa” to inteligentna konfiguracja jazdy. Tryb ten pozwala oszczędzić energię dokładnie obliczając jak dotrzeć do miejsca docelowego, optymalizując parametry samochodu np. ładowarkę smartfona, klimatyzację, ograniczając prędkość maksymalną i przyspieszenie.Nowy Fiat 500 jest jednym z pierwszych samochodów elektrycznych, który oferuje nowe wrażenia z jazdy za pomocą jednego pedału zarówno do przyspieszania, jak i zwalniania. Za każdym razem, gdy kierowca zdejmuje nogę z gazu, samochód zwalnia, a następnie przekształca odzyskaną energię kinetyczną w energię elektryczną i ładuje nią akumulator.

Fiat Nowy Fiat 500 Hatchback Technologia


Jedź bezpiecznie i czerp jeszcze więcej przyjemności z podróży. Kiedy poruszasz się z prędkością ponad 60 km/h, nowy Fiat 500 rozpozna linie jezdni i autonomicznie utrzyma pojazd na środku pasa ruchu, dzięki czemu podróż stanie się bezpieczniejsza i mniej stresująca.

FIAT CO-DRIVER


Podróżuj spokojnie i bezpiecznie. Twój nowy Fiat 500 potrafi odczytywać znaki drogowe i zasugerować Ci, jaką prędkość należy zachować na danym odcinku drogi. Dodatkowo, po ustawieniu prędkości i odległości za pomocą przycisków znajdujących się na kierownicy, system będzie autonomicznie utrzymywał dystans od poprzedzającego Cię pojazdu (przy prędkości powyżej 30 km/h) i zatrzyma pojazd, gdy zmuszą go do tego warunki drogowe. Zachowa się jak prawdziwy zmiennik kierowcy.Dla poprawy bezpieczeństwa Twojego i innych użytkowników drogi, nowy Fiat 500 przy prędkości do 130 km/h zahamuje całkowicie samodzielnie, unikając lub minimalizując skutki kolizji z pojazdem poprzedzającym, pieszym lub rowerzystą. Na początku samochód ostrzeże kierowcę za pomocą sygnału dźwiękowego i wizualnego umieszczonego na desce rozdzielczej, a w przypadku braku reakcji ze strony kierowcy, system rozpocznie awaryjne hamowanie w celu uniknięcia lub zminimalizowania skutków zderzenia.

Przetestuj

Nadal nie jesteś zdecydowany? Przetestuj!

Kup

Wybrałeś samochód? Kup już teraz lub zapytaj o ofertę.

Wersje wyposażenia